Dzień Babci i Dziadka w Klubie Seniora w Lubiczu – „Dolina Drwęcy”

Dnia 19 .01.2013 r. przy ul. Bocznej w świetlicy środowiskowej w Lubiczu Górnym odbyło się spotkanie integracyjne z okazji Dnia Babci i Dziadka w którym uczestniczyli zaproszeni goście:
Poseł na Sejm Jan Krzysztof Ardanowski , Wójt Gminy Lubicz Marek Olszewski, Radna Powiatu Toruńskiego Barbara Kisielewska, Radna Gminy Lubicz Teresa Klawińska, Radny Gminy Lubicz Zbigniew Barcikowski, Przewodnicząca Rady Sołeckiej i sponsor naszego klubu seniora Ewa Drejling, Zarząd Klubu Seniora „Kalina” ze Świecia z przewodniczącą Anną Rozmus, Zarząd Klubu Seniora „Nowalijki” z Chełmna z przewodniczącą Marią Jaworską, Zarząd Zrzeszenia „Pokolenia” z przewodniczącym Pawłem Niewczykiem był także zaproszony Klub Seniora „Zlota jesień ” z Grebocina ( nie przybył).
Na spotkaniu był także Jacek Mroczek, który jest reporterem i redaktorem strony internetowej Klubu Seniora ” Dolina Drwęcy” .
Spotkanie odbyło się w wspaniałej atmosferze , której świetności dodali muzycy klubowej kapeli „Dolina Drwęcy” .
Atmosferę uroczystości dopełniły wzajemne życzenia, wpisy do kroniki oraz wiersze o tematyce związanej z obchodami Dnia Babci i Dziadka autorstwa Teresy Zakrzewskiej seniorki tego klubu.
Miłym gestem ze strony zaprzyjażnionych klubów były słodkie upominki. A Pan Poseł Krzysztof Ardanowski podarował śpiewniki specjalnie opracowane do chóru pt. Śpiewamy w Lubiczu z dedykacją „Dla przyjaciół z nadzieją, że wspólne śpiewanie wzmocni więzy miłości i solidarności”.
Za piękny gest ofiarodawcom serdeczne podziekowaliśmy.
Na koniec każdy uczestnik spotkania orzymał słodką niespodziankę zasponsorowaną przez Wójta Gminy Lubicz Marka Olszewskiego oraz Klubu Seniora „Dolina Drwęcy” .

Przewodniczący – Zdzisław Zakrzewski
Tekst – Teresa Zakrzewska
Zdjęcia – Jacek Mroczek

no images were found